Rok założenia: 1994 BOMAR Hurtownia Płyt

Wizytówka dostępna w kategoriach: Handel detaliczny

Napisz e-mail do firmy Napisz opinię

O firmie

Historia firmy
sięga roku 1994, kiedy to 1 stycznia został dokonany wpis do ewidencji działalności gospodarczej. Nasza siedziba mieści się w Grajewie przy ulicy Elewatorskiej 9 i zajmuje się wyłącznie sprzedażą hurtową. Oddział w Elblągu Kaziemierzowo 8A nastawiony na sprzedaż detaliczną.

Od początku działalności postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych produktów i zadowolenie klientów. Działamy na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. Odbiorców posiadamy między innymi na Litwie, Białorusi, Ukrainie i innych krajach WNP. Firma Bomar to kilka tysięcy m kw. włąsnej powierzchni magazynowej w Grajewie i w Redzie. W sprzedaży płyt wiórowych laminowanych oraz płyt surowych jesteśmy jednym z największych dealerów firmy PFLEIDERER w Grajewie i od kilku lat zajmujemy czołową pozycję w rankingu.

Oferta

BOMAR współpracując z firmą PFLEIDERER Grajewo S.A. i PFLEIDERER Prospan S.A., które mogą pochwalić się ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji płyt wiórowych i sztucznych oklein, oferuje Państwu najlepsze rozwiązania jakościowe, ekonomiczne i kreatywne. Płyty wiórowe i sztuczne okleiny firmy PFLEIDERER sprawdzają sięw szerokiej gamie zastosowań - od wielkoseryjnej produkcji mebli do indywidualnych domowych projektów.

Firma BOMAR przedstawia Państwu szeroką ofertę dostępnych produktów:
 • płyty wiórowe, surowe, laminowane, pilśniowe,
 • MDF i HDF
 • taśmę obrzeżową
 • okleinę sztuczną
 • blaty INNOTEC
 • płyty OSB
 • akcesoria firmy REHAU
Aktualnie proponujemy Państwu około 50 dekorów laminatów blatów roboczych. Oferowane przez nas wyroby posiadają wyszukane wzory imitujące różne gatunki drzewa, kamieni oraz dekory fantazyjne. Dostępne są w takich strukturach jak: pory drewna, połysk, molet i velvet.

Standardowy wymiar blatu to 4100 mm, grubość 28 lub 38 mm, szerokość 600 mm lub 1200 mm. Blaty mogą być jednostronnie zaoblone, dwustronnie zaoblone lub ostrokrawężne.
Blaty INNOTEC produkowane są zgodnie z normami ZN-2002 i PN-EN 438:1997 (HPL).
Ich wielką zaletą jest łatwość usuwania zabrudzeń z powierzchni.

Taśma na podłożu papierowym przeznaczona jest do oklejania wąskich płaszczyzn prostych i profilowanych. Atest higieniczności E-1 wydany przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.
Taśma obrzeżowa sprzedawana jest w postaci pasków zwijanych w krążki. Krążki zabezpieczone są folią polietylenową i zapakowane w kartony o wymiarach 50x50x34 cm lub 50x50x21 cm. Akceptowane formy płatności:
 • gotówka
 • przelew bankowy
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek - Piątek: od 08:00 do 16:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

wróć do: Handel detaliczny

foto foto foto

Kontakt

BOMAR Hurtownia Płyt
Kaziemierzowo 8A
82-300, Elbląg, warmińsko-mazurskie
tel.: (055) 619-54-86
fax: (055) 619-55-83
e-mail:
www: bomar.grajewo.com

Mapa:

Trasa dojazdu:

Pokaż jak dotrzeć

z

do

Opinie

Nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą i podziel się Twoim zdaniem o BOMAR Hurtownia Płyt.

Dodaj opinię

Imię

Opinia

Nauka Jazdy OSCAR jrwebdesign.jpg Elbląska Strona Rowerowa PAWOSS.jpg AUTO KOMIS PW OSCAR