logo Biuletynu Elbląga  
 Forum » Odpowiedz » Szukaj » Statystyki » Strona główna Biuletynu Elbląga
Elbląg www.biuletynelblaga.pl - forum Elbląga / Elbląg /

Taki lakiernik? Dobry?

 
Jolla
Użytkownik
#1 » Posted: 17 Lut 2012 19:58
Odpowiedz 
Szukam usilnie dobrego lakiernika, a ciągle tylko słyszę, że ci mechanicy odwalają kaszanę. Na jednym forum znalazłam info, że tu można znaleźć dobry warsztat w Elblągu, ale postanowiłam się jeszcze popytać. Znacie może:[url=naprawy-lakiernicze.pl] naprawy-lakiernicze.p[/url]l ?Korzystaliście?
Unknown
Użytkownik
#2 » Posted: 18 Lut 2012 18:14
Odpowiedz 
Napisz coś więcej, a wtedy uzyskasz odpowiedź na pytanie które Cię nurtuje. Wszystko zależy od tego w jakim celu szukasz lakiernika, jakie prace miałby on wykonać, a także ile wiosen liczy sobie autko które ma być lakierowane... dobry lakiernik dla auta 10 - 15 letniego może być czasem złym wyborem dla tego które ma do 5 lat. Nie wiadomo jest również czy przed naprawą nie będzie wymagana ingerencja blacharza samochodowego.

btw czasem zamiast pisać dziwne i chaotyczne posty na forum wystarczy przejrzeć zawartość strony na której człowiek się loguje, ja to zrobiłem i znalazłem odpowiedź na Twoje pytanie, podpowiem... szukaj w dziale '' Motoryzacja ''. Pozdrawiam
Jolla
Użytkownik
#3 » Posted: 18 Lut 2012 19:11
Odpowiedz 
Faktycznie, chyba trochę chaotyczna moja wypowiedź, przepraszam :) Ale wiesz, jak to dziś jest, chciałam napisać szybki post i jeszcze szybciej uzyskać odpowiedź typu "jedź tu i tu, będzie super". Ale widzę, że tak się nie da, więc już pędzę do działu motoryzacji. Dzięki!
Marceli
Użytkownik
#4 » Posted: 18 Lut 2012 22:26
Odpowiedz 
za kanałem jest dobry lakiernik - ul. Stawidłowa - wiecej nie pamietam
Moniś
Użytkownik
#5 » Posted: 5 Kwi 2012 19:37
Odpowiedz 
Jola ja znam ten serwis o który pytasz. Kilka razy z mężem tam jeździliśmy, aby pozbyć się wykwitów korozji czy rysek i zadrapań. Wg mnie zakład porządny i wygląda solidnie. My z ich usług jesteśmy zadowoleni:) Pozdrawiam
 
Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza 


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo najpierw załóż konto w portalu.
 
Czas ładowania strony (sek.): 0.014 | Wygenerowane przez miniBB® | jrobin.net - projektowanie stron internetowych